ربات بازی برای تلگرام GameBot

در این پست شما با رباتی بی نظیر آشنا خواهید شد که می‌توانید با آن انواع بازی ها را انجام داده و از آن‌ها لذت ببرید!

آموزش کار با ربات:

توجه داشته باشید که در درجه اول تلگرام شما باید آپدیت شده باشد. دانلود تلگرام اندروید | دانلود تلگرام iOS

۱. به پروفایل ربات بروید @KidBot

۲. بر روی گزینه‌ی Start بزنید.

 

 

لیست بازی‌های این ربات :

tictactoe : بازی دوز ۳ در ۳. در این دوز پس از نمایش جدول شما می‌بایست شماره‌ی خانه‌ای که می‌خواهید علامت گذاری شود را ارسال کنید.

tictacbot : یک دوز ۳ در ۳ که هیچ وقت نمی‌توانید برنده‌ی آن شوید! در این دوز پس از نمایش جدول شما می‌بایست شماره‌ی خانه‌ای که می‌خواهید علامت گذاری شود را ارسال کنید.

ihangman : ربات کلمه‌ای را انتخاب کرده و شما باید آن را حدس بزنید. شما در ابتدا باید یکی از ۴ دسته بندی کلمات را انتخاب کنید. اگر کمله‌ی آسان می‌خواهید easy را ارسال کرده، اگر کلمه‌ای سخت را می‌خواهید hard را ارسال کرده، اگر کلمه‌ی یک حیوان را می‌خواهید، animals را ارسال کرده و اگر کلمه‌ی یک خوراکی را می‌خواهید، کلمه‌ی edibles را ارسال کنید.

uhangman : شما کلمه‌ای انگلیسی را بین ۳ تا ۲۰ حرف و بدون فاصله انتخاب کرده، طول کلمه را به عدد برای او ارسال کرده و ربات باید آن را حدس بزند! در هر مرحله ربات حرفی را ارسال می‌کند. اگر حرفی که ارسال کرد در لغت نبود دستور no را ارسال کرده و اگر در کلمه وجود داشت دو راه دارید :

۱- موقعیت حرف را به عدد برای ربات ارسال کنید. برای مثال اگر حرف e را فرستاد و دومین و چهارمین حرف کلمه‌ی شما بود ۲&4 را برای ربات بفرستید.

۲- موقعیت را به صورت خود کلمه (حرف درست، بقیه خط فاصله) برای او بفرستید. برای مثال اگر کلمه‌ی شما ۵ حرفی بود و ربات حرف l را فرستاد و حرف l آخرین حرف کلمه بود، —-l را برای ربات بفرستید.

imastermind : بازی فکر بکر (اما به صورت عدد، نه رنگ) که شما در آن ۱۲ فرصت خواهید داشت تا عدد را حدس بزنید. در هر مرحله ربات نتیجه‌ی عددی که ارسال کردید را برای شما گزارش می‌کند. Bull به معنی عددی است که در جای درست خود قرار گرفته و Cow به معنی درست بودن عدد اما در جای اشتباه است.

iguessnun : ربات عددی را بین ۱ تا ۱۰۰۰ مشخص کرده و شما باید آن را حدس بزنید. ربات در هر مرحله به شما می‌گوید که عددی که ارسال کردید کمتر است یا بیشتر.

uguessnum : شما عددی را بین ۱ تا ۱۰۰۰ مشخص کرده و ربات باید آن را حدس بزند! اگر عددی که ربات گفت کمتر از عدد مورد نظر بود دستور low، اگر بیشتر از عدد شما بود دستور high و اگر ربات عدد را درست حدس زد دستور yes را برای او ارسال کنید.

 

۳. با توجه به بازی‌ای که می‌خواهید انجام دهید دستور /play را بفرستید. برای مثال اگر می‌خواهید فکر بکر بازی کنید، دستور /play imastermind را ارسال کنید.

 

 

برای خاتمه دادن بازی فعلی خود دستوو /end را ارسال کنید.

توجه: برای اضافه کردن ربات به گروه ها میتونید از این اموزش استفاده کنید: آموزش اضافه کردن ربات به گروه در تلگرام


تاریخ ارسال
۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۴
دسته
تلگرام
نویسنده
نیما حیدری نسب
درباره نویسنده

نیما حیدری نسب هستم ۱۶ ساله از فردیس کرج، معاون سایت کلک آموز

دیدگاه ها
 1. کامیاب علی شاه گفت:

  سلام
  آیدی رباط رو اشتباه نوشتید.
  @gamebot هست نه @kidbot

 2. omid گفت:

  سلام من از بندرعباس هستم یه شعر بندری داریم ب اسم بپ فاطکو بادن میخواستم بگم اگه میشه استیکرش واسه تلگرام درست کنین

 3. الینا گفت:

  ممنون که این ربات معرفی کردید .

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( ضروری )

سایت( اختیاری )

قوانین بخش نظرات:
1- به علت تعداد بالای کامنت ها ، از پاسخ به سوالاتی که جوابشان در متن پست موجود هست معذوریم.
2- لطفا قبل از ارسال نظر ، نظرات قبلی و پاسخ هایشان را مطالعه کنید.