درباره ما

تا به حال سایت های زیادی با موضوع (از نرم افزار به کاربرد) ساخته شده اند اما موضوعی که در این بین به شدت جای خالی آن احساس میشد موضوع ( از کاربرد به نرم افزار ) بود!

به عنوان مثال کسی که نرم افزار ( nero ) را سرچ می کند آن را می شناسد و از کاربردهایش خبر دارد اما کسی که (کپی CD ) را سرچ می کند فقط یک کاربرد را سرچ کرده و دنبال نرم افزار مناسب می گردد. چه بسا در این سرچ با نرم افزارهای مختلفی آشنا شود اما برای انتخاب برنامه مناسب نیاز به اطلاعات بیشتری دارد!

سایت کلک آموز در ابتدا به عنوان وبلاگ شخصی آرمان فراست در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۳ شروع به کار کرد اما پس از گذشت مدت کوتاهی به علت استقبال زیاد کاربران از این ایده ، گسترش یافت و هم اکنون توسط تیم جوان و شاد کلک آموز اداره می شود.

 

اعضای تیم کلک آموز

آرمان متولد ۱۳۷۲ و دانشجوی پزشکی هست. علاقه بسیار زیادی به دنیای تکنولوژی دارد و مدت ها بود که مطالب این عرصه را دنبال میکرد تا اینکه تصمیم گرفت یک وبلاگ شخصی (کلک آموز) برای به اشتراک گذاشتن تجربه های خود بسازد. در تابستان ۱۳۹۴ سایت بات ساز را تاسیس کرد که در حال حاضر بزرگترین سایت ربات دهی ایران است.

کانال شخصی:  https://telegram.me/aquzben

نیما متولد ۱۳۷۹ است. وی فعالیت خود را در وب از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد. او در زمینه‌های مختلفی مانند موسیقی، برنامه نویسی، گرافیک و سرور فعالیت می‌کند. او همچنین قصد دارد در آینده یک شبکه‌ی اجتماعی عظیم برای برنامه نویسان راه‌اندازی کند.

محمدمهدی خانبابایی متولد سال ۸۰ است و فعالیت خود را در وب، با به اشتراک گذاشتن اشعار خود و در سال ۹۱ آغاز کرد. وی در اموری مانند موسیقی، سرودن شعر، گرافیک و برنامه نویسی مشغول است

 

جهت همکاری با ما کلیک کنید!

 

درباره ما

آرمان فراست هستم ، دانشجوی پزشکی و مدیر سایت های کلک آموز ، بات ساز و کلیک گیر | کانال شخصی من در تلگرام https://telegram.me/aquzben