سفارش ساخت ربات پیشرفته تلگرام

با وجود فراگیر شدن کانال ها در تلگرام ، ربات ها هنوز هم جایگاه ویژه ای در کسب و کار ها دارند و مهم ترین مزیت آنها نسبت به کانال ها ، دریافت پیام از سمت کاربر و ارسال پاسخ هوشمندانه به آن است.

امکان فروش فایل و هر فعالیت دیگری که در سایت های بزرگ انجام می شود در ربات ها نیز امکان پذیر است.

مجموعه کلک آموز باسابقه ترین تیم در زمینه طراحی و ساخت ربات های تلگرام است که با ساخت سایت های بات ساز و مستر روت میزبان هزاران ربات تلگرام می باشد. همچنین مجموعه کلک آموز می تواند در کلیک گیر بعد از طراحی ربات ، تبلیغ ربات شما را بر عهده بگیرد.

اگر میخواهید یک ربات منحصر به فرد داشته باشید کافیست خلاقیت به خرج دهید و ساخت آن را به ما بسپارید.

شرایط و قیمت ها:

قیمت هر پروژه به سفارش شما بستگی دارد.

در حالت پایه امکاناتی مانند بی نهایت دستور و پاسخ و کاربر ، تماس با ما ، ارسال پیام ، فرمت و حجم فایل نامحدود با قیمت ۴۰۰ هزار تومان نصب خواهد شد. اگر نیاز به امکانات پایه ندارید می توانید آن را سفارش ندهید و فقط نیاز های خود را در سفارش مطرح کنید.

در سفارش طراحی ربات ، خلاق باشید و هر امکاناتی را که دوست دارید مطرح کنید. ربات ها میتوانند امکانات یک سایت حرفه ای را داشته باشند پس با خیال راحت خلاقیت خود را در سفارش پروژه بکار ببرید.

برای بررسی بهتر ، سفارش را به صورت پروپوزال بنویسید تا جزئیات آن معلوم باشد.

برای نوشتن پروپزال باید تو word برید و کامل و دقیق توضیح بدید که پروژه به چه صورت هست و چه اهدافی دارد.
قرار است چه امکاناتی داشته باشد و کاربر چطور از آن امکانات استفاده کند.
همچنین شما به عنوان مدیر ربات می خواهید چطور آن را مدیریت کنید و به چه امکاناتی برای مدیریت ربات نیاز دارید تا در پنل مدیریت آن لحاظ گردد.

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خودتان را در قسمت تماس با ما مطرح کنید و یا به ایمیل kalakamuz.ir@gmail.com ارسال کنید.

همچنین می توانید از ساعت ۱۷ الی ۲۰ با شماره ۰۹۳۰۲۸۲۵۲۷۳ تماس بگیرید.

درباره ما

آرمان فراست هستم ، دانشجوی پزشکی و مدیر سایت های کلک آموز ، بات ساز و کلیک گیر | کانال شخصی من در تلگرام https://telegram.me/aquzben