امکانات پکیج های تله جی پی TeleGP.ir

برای خرید پکیج های تله جی پی کافیست به آدرس زیر بروید

http://telegp.ir/usergroup/index

سپس روی گزینه خرید پکیج کلیک کنید

 

توضیح هر کدام از امکانات پکیج ها:

مدیریت از سایت: برای انجام تغییر در تنظیمات ربات باید از پنل سایت استفاده کنید.

خوشامدگویی: هنگامی که کاربر جدیدی وارد گروه می شود ربات پیامی (که شما تنظیم می کنید) را در گروه برای آن کاربر ارسال می کند.

پاک کردن لینک ها: اگر کاربری در گروه پیامی حاوی لینک ارسال کند ربات آن پیام را پاک خواهد کرد.

اخطار به کاربر: هنگامی که کاربر پیامی در خلاف قوانین گروه ارسال کند ربات به کاربر اخطار می دهد.

نمایش قوانین: در هنگام اخطار به کاربر دکمه برای نمایش قوانین نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن متن قوانینی که شما به ربات داده اید نشان داده می شود.

فیلتر کلمات: اگر کاربر در پیام خود از کلماتی که شما در قسمت فیلتر کلمات قرار داده اید استفاده کند ربات آن پیام را پاک می کند.

اخراج سایر ربات ها: اگر ربات در گروه اد شود اخراج خواهد شد (اگر مدیران گروه ربات را اد کنند اخراج نخواهد شد.)

حذف استیکر ، گیف ، پیام فوروارد شده ، شماره تلفن ، آهنگ ، عکس ، فایل ، Voice ، بازی ، موقعیت: در صورتی که پیام کاربر شامل موارد گفته شده باشد پاک می شود.

خاموش کردن گروه: در هنگام خاموشی ، تمام پیام های کاربران پاک خواهد شد اما مدیران گروه امکان ارسال پیام را خواهند داشت.

مدیریت از ربات: در این حالت علاوه بر امکان مدیریت از طریق پنل سایت ، می توانید تنظیمات مورد نظرتان را در خود ربات @TeleGPbot و یا در گروه با دستور (تله بیا) اعمال کنید و نیاز نیست هر بار برای تنظیمات به پنل سایت مراجعه کنید.

مدیریت توسط سایر ادمین های گروه: علاوه بر صاحب اکانتی که در تله جی پی ثبت شده است ، سایر مدیران گروه نیز می توانند در گروه با دستور (تله بیا) ربات رو مدیریت کنند.

ساکت کردن کاربر: با ریپلای کردن کاربر و نوشتن عبارت (هیس) می توانید جلوی ارسال پیام توسط آن کاربر را بگیرید. برای رفع آن کافیست دستور (لیست هیس) را در گروه ارسال کنید.

خاموش کردن زمان دار: با این امکان می توانید گروه خود را در ساعات از پیش تعیین شده ای خاموش کنید.

ربات به اسم دلخواه شما: در این حالت دیگر ربات اصلی تله جی پی در گروه شما فعالیت نخواهد کرد و شما خودتان پروفایل ربات را با نام دلخواهتان می سازید.

 

اگر هنوز نتوانستید از تله جی پی استفاده کنید وارد گروه پشتیبانی تله جی پی شوید.

درباره ما

آرمان فراست هستم ، دانشجوی پزشکی و مدیر سایت های کلک آموز ، بات ساز و کلیک گیر | کانال شخصی من در تلگرام https://telegram.me/aquzben