YouTube Gaming ، مکانی برای گیمرها

همه ما بدنبال جایی میگردیم که بتوانیم در آن آخرین اخبار و ویدئوهای مربوط به یک بازی را دنبال کنیم. وبسایت YouTube برای رفع نیاز ما نسبت به همین مساله ، بخشی را بصورت جداگانه به گیمرها اختصاص داده تا همه بتوانند آخرین اخبار و وویدئو های مربوط به یک بازی را دنبال کنند.این بخش که YouTube Gaming نام دارد ، مکانیست که در آن شرکت های بازی سازی و تمام گیمر ها مهارت خود در بازی کردن و بازی سازی را به نمایش میگذارند. البته این وبسایت   فـ * ـیــ * ــلــ * ــتـــ * ـــر  میباشد و راه ورود به چنین وبسایت هایی هم مشخص است.

YTG1

(برای مشاهده در اندازه ی واقعی، روی تصاویر کلیک کنید.)

YTG

 

زمانیکه شما یک عبارت ( مثلا Pro Evolution Soccer  یا همان PES)  را  جستجو کنید ، پر بیننده ترین ویدئو ها و در کنار تصویر هر ورژن از این بازی و کانال های رسمی مربوط به این بازی ، شرکت سازنده و یا افراد سازنده را برای دسترسی راحت تر به تریلر ها را به شما نشان میدهد. با پیدا کردن کانال گیمر ها در YouTube ، میتوانید ویدئو های جذابی در مورد بازی مورد نظرتان پیدا کنید. از جمله راهنمای Game Play یا باگ ها و مشکلات بازی. این وبسایت کار را برای ما کاربران بسیار راحت کرده و منابع عظیمی از ویدئو را در اختیار ما میگذارد تا بتوانیم از اخبار روزانه بازی های ویدئویی باخبر شویم.


تاریخ ارسال
۲۹ / ۰۲ / ۱۳۹۵
دسته
اینترنت
نویسنده
خانبابایی محمد مهدی
درباره نویسنده

همیشه موفقیت ، دقیقا چند ثانیه بعد از ناامیدی ست . فقط باید تلاش کرد

توجه: برای هرگونه سوال درباره این مطلب یا در زمینه گوشی و تبلت و برنامه های موبایل، می‌توانید با همکاران ما در "موبایل‌کمک" تماس حاصل نمایید.
تماس از سراسر کشور: (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099071015
تماس از استان تهران: (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9092305296
دیدگاه ها
دیدگاه شما

نام

ایمیل ( ضروری )

سایت( اختیاری )

قوانین بخش نظرات:
1- به علت تعداد بالای کامنت ها ، از پاسخ به سوالاتی که جوابشان در متن پست موجود هست معذوریم.
2- لطفا قبل از ارسال نظر ، نظرات قبلی و پاسخ هایشان را مطالعه کنید.