هشدار به کاربران تلگرام – دزدان در کمین هستند!

متاسفانه هر روز شاهد سواستفاده عده ای سودجو هستیم که به دلیل زیاد بودن این اتفاق ها در شبکه های اجتماعی فقط مجبوریم به برخی از آنها اشاره کنیم تا کاربران با آگاهی بیشتری در این شبکه ها فعالیت کنند.

امروز شاهد یکی از روش های قدیمی دزدی اطلاعات بانکی از کاربران بودیم که قرار است در این پست به شرح از روش بپردازیم!

در این روش کاربر به خرید یک محصول جالب و وسوسه انگیز (و با قیمتی ناچیز) ترغیب می شود! به عنوان مثال در نمونه امروز وعده فروش هک اندروید با قیمت ۵ هزار تومان و کاملا تضمینی به کاربر داده شده است!

در قدم بعد کاربر به یک صفحه پرداخت ساختگی هدایت می شود!

توجه داشته باشید که درگاه های پرداخت باید از پروتکل SSL برخوردار باشند که نشانه آن وجود HTTPS در اول آدرس می باشد اما همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید آدرس که درگاه در آن قرار دارد فاقد HTTPS می باشد و یک آدرس ساختگی است!!!

هدف از این کار چیست؟

در حقیقت شما با این کار تمام اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار دزد مربوطه قرار میدین تا هرچقدر که میخواهد از حساب شما پول برداشت کند!

در عکس زیر نمونه ای از یک درگاه امن و مطمئن را مشاهده می کنید.

توجه: قربانیان این روش باید سریعا به نزدیک ترین عابربانک مربوط به کارت خود مراجعه کنند و رمز دوم کارت خود را تغییر دهند.


تاریخ ارسال
۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۴
دسته
اخبار, تلگرام, هک
نویسنده
آرمان
درباره نویسنده

آرمان فراست هستم ، دانشجوی پزشکی و مدیر سایت های کلک آموز ، بات ساز و کلیک گیر | کانال شخصی من در تلگرام https://telegram.me/aquzben

دیدگاه ها
 1. Sobhan گفت:

  دقیقا من این پیجو رباتو دارم . به پشتیبانیش گفتم گفت دو روز دیگه انتقال میدم به بانک ملت تا https بشه . آیا درست گفت یا نه ؟

 2. همایون گفت:

  درود بر شما
  مونته مدتی است که از ربات شما در تلگرام استفاده میکنم. شما کاری بزرگ و بینظیر انجام میدهید. اینجا هستم تا از شما تشکر کنم. خسته نباشید

 3. Mr. گفت:

  با سلام، چند روزی هست که پی وی تلگرام من خراب شده و به هیچ کس در پی وی نمیتوانم پیام بفرستم و فقط پیام های آن ها برای من می آید چه کاری میتونم انجام بدم تا درست. بشه.
  متشکرم

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( ضروری )

سایت( اختیاری )

قوانین بخش نظرات:
1- به علت تعداد بالای کامنت ها ، از پاسخ به سوالاتی که جوابشان در متن پست موجود هست معذوریم.
2- لطفا قبل از ارسال نظر ، نظرات قبلی و پاسخ هایشان را مطالعه کنید.